232-301-2136
kursat.arslan@deu.edu.tr
Buca Eğitim Fakültesi
Sosyal Bina, 2.Kat 207, İzmir
 • Ana Sayfa
 • Özgeçmiş
 • Hakkımda
 • Blog
 • İletişim
 • Ders Kayit
 • Giriş
  E-mail Adresi:
  Şifre:
Konuşulan değerler değil, yaşayan değerler önemli. Eğer siz yaşayan değerleri ailede, eğitim ortamında, toplumda yaşatırsanız, ben şuna kesinlikle inanıyorum ve ispat da edebilirim; bilim, teknoloji, ekonomik refah gelir kapını çalar. Doğan Cüceloğlu
Son blog yazısı (3.11.2023) Bir şiir: Gitse

Eğer herhangi bir konu ile ilgili bana ulaşmak isterseniz aşağıda iletişim bilgilerimi bulabilirsiniz. Gmail adresim sürekli açık olan ve sıklıkla kontrol ettiğim adresimdir, bunun yanında iş-yeri telefonumdan da bana ulaşabilirsiniz ders saatleri dışında çoğunlukla ofiste oluyorum. 

images kursat.arslan@deu.edu.tr  
images kursat.arslan@yandex.com  
images kursat.arslan@galloglu.com  
images kursata@gmail.com*  
0232-30-12064  
Buca Eğitim Fakültesi, Fen Bilimleri Binası 1. Kat.  

* Sürekli kontrol ettiğim e-mail adresimdir

İletişim İletişimi etkin kullanabilenler, kendilerinin dünya deneyimleri ve dünyanın onlar üzerindeki deneyimlerini değiştirebilir.
Bu site Galloglu.com üzerinden, öğrencilerim ve diğer ilgili herkes için online içerik geliştirme amaçlı tasarlanmıştır. Özellikle SPSS ve ARDUINO blog yazıları, sizin bu konuları örnekler üzerinden daha iyi anlamanız için basitleştirilerek anlatılmıştır. Sitede yer alan içerikler, düzenli olarak kontrol edilerek hatalardan kaçınılmaya çalışılmaktadır, diğer taraftan bilgilerin tümüyle doğruluğu garanti edilemez.
Designed and Created by Kursat Arslan. Copyrigt © 2016-2024
Bu site Kürşat Arslan tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Bütün hakları saklıdır.Sitede yer alan bütün içerikler galloglu.com'a aittir.