232-301-2136
kursat.arslan@deu.edu.tr
Buca Eğitim Fakültesi
Sosyal Bina, 2.Kat 207, İzmir
 • Ana Sayfa
 • Özgeçmiş
 • Hakkımda
 • Blog
 • İletişim
 • Ders Kayit
 • Giriş
  E-mail Adresi:
  Şifre:
Hiç kimse üstün değildir, hiç kimse aşağı değildir, fakat kimse eşit de değildir. İnsanlar yalnızca eşsizdir, karşılaştırılamaz.  Osho
Son blog yazısı (3.11.2023) Bir şiir: Gitse

Kürşat Arslan

Selamlar, ben Kürşat Arslan. Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünde Öğretim Üyesi olarak göreve yapıyorum. İzmir/Türkiye’de yaşıyorum. Evli ve iki çoçuk babasıyım.

2003 yılından beri akademik hayatın içerisindeyim ve ayrıca  yarı profesyonel olarak yazılım geliştirme ile uğraşıyorum. Son yıllarda .Net teknolojileri ve özellikle web uygulamaları ile birlikte, c, c# ve c++ güncel olarak kullandığım programlama dillerinden bazılarıdır. Bunun yanında, fiziksel programlama, digital okuryazarlik, programlama öğretim yaklaşımları konularında Erasmus+ ve BAP projelerinde yürütücü ya da araştırmacı olarak görev aldım. 

Kısa İş Geçmişim

2010-2012 yılları arasında Alabama'da Tecknowledge Birmingham Şirketinde yaklaşık 2 yıl .NET projesinde teknik sorumlu olarak çalıştım.

Kısa Eğitim Geçmişim

2004 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü'nden mezun oldum. 2006 yılında ODTÜ'de aynı bölümde bütünleşik doktora programına katıldım ve bir yıl hazırlık okuduktan sonra göreve başladım. 2010 yılında doktora eğitimi kapsamında, University of Alabana at Birmigham'da 2 yıl eğitim gördüm. 2013 yılında doktoramı 3.55 ile tamamladım ve 2014 yılında Erciyes Üniversitesi'nde Arş. Gör. Dr. olarak görevime atandım ve 2015 yılında Dokuz Eylül Üniversi'nde Dr. Öğretim Üyesi olarak göreve başladım. Halen bu üniversite görevime devam ediyorum.

Kısaca Öz Geçmişim

1982 yılında Erzurum ili Aşkale ilçesinde doğdum. 1997 yılında Atatürk Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi bilgisayar bölümünden mezun oldum. 2004 yılında Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi BOTE bölümünü 4. olarak bitirdim.  Daha sonra eşim Seher ile evlendim. Ali Burak ve Ahmet Alp adında iki oğlum var. Şuan İzmir’de yaşıyorum. Robotik, Kodlama ve Ney en büyük tutukularım.

images kursat.arslan@deu.edu.trkurumsal  
images kursata@gmail.comkişisel  
images kursat.arslan@galloglu.comkişisel  
Kürşat Arslan,Linkedin  
images kursata@yaani.comkişisel  

 

Hakkımda Hayatın hakiki servetini muhabbet; fakirliğin de benlik teşkil eder.
Bu site Galloglu.com üzerinden, öğrencilerim ve diğer ilgili herkes için online içerik geliştirme amaçlı tasarlanmıştır. Özellikle SPSS ve ARDUINO blog yazıları, sizin bu konuları örnekler üzerinden daha iyi anlamanız için basitleştirilerek anlatılmıştır. Sitede yer alan içerikler, düzenli olarak kontrol edilerek hatalardan kaçınılmaya çalışılmaktadır, diğer taraftan bilgilerin tümüyle doğruluğu garanti edilemez.
Designed and Created by Kursat Arslan. Copyrigt © 2016-2024
Bu site Kürşat Arslan tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Bütün hakları saklıdır.Sitede yer alan bütün içerikler galloglu.com'a aittir.